Laboratoř molekulární protozoologie

Lab team

Vyacheslav Yurchenko, Ph.D.

  • vedoucí laboratoře molekulární protozoologie
  • odborný asistent na Katedře biologie a ekologie PřF OU v Ostravě
  • email: vyacheslav.yurchenko@osu.cz
  • pokračovat na osobní stránku

 

Mgr. Aleksei Kostygov, Ph.D.

no-photo

  •  zaměření:
  • email: aleksei.kostygov@osu.cz

 

 

Ing. Natalia Kraeva

no-photo

  •  zaměření: Comparative genomics of monoxenous (Leptomonas) and dixenous (Leishmania) Trypanosomatidae
  • email: natalia.kraeva@osu.cz

 

Mgr. Aygul Ishemgulova

no-photo

  •  zaměření: Leishmania development: whole transcriptome analysis and functional implications
  • email: aygul.ishemgulova@osu.cz

 

Mgr. Anastasiia Ieremenko

no-photo

  •  zaměření: Diversity and molecular phylogeny of monoxenous trypanosomatids
  • email: anastasiia.ieremenko@osu.cz

 

 

Mgr. Danyil Grybchuk

no-photo

  •  zaměření: RNA viruses and RNA-binding proteins as developmental regulators of Leishmania infectivity
  • email: danyil.grybchuk@osu.cz

 

Bc. Lucie Kortišová

no-photo

  •  zaměření: Molecular mechanisms of thermal resistance in monoxenous Trypanosomatidae

 

 

Bc. Dalibor Váhala

no-photo

  •  zaměření: Systematics and phylogeny of monoxenous Trypanosomatidae

 

 

Události a semináře
  • Žádné události
kalendář
<< Čec 2017 >>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Facebook
Ke stažení